بایگانی ماهانه: اردیبهشت 1399

زندگینامه استاد شهید آیت‌الله مرتضی مطهرى

استاد شهید آیت‌الله مطهرى در 13 بهمن 1298 هجرى شمسی مطابق با 12 جمادى‌الاولى 1338 هجرى قمرى در قریه فریمان ـ كه اكنون تبدیل به شهرستان شده است ـ واقع در 75 كیلومترى شهر مقدس مشهد در یك خانواده اصیل روحانی چشم به جهان گشود.

توضیحات بیشتر »

فاکتور و ریز هزینه های تهیه ماسک و اقلام کمک مومنانه

با کمک خیرین عزیز توانستیم مبلغ یک میلیون تومان را جهت تهیه ماسک به تعداد ۱۵۰۰ و پخش بین عموم مردم شهرک باغمیشه بمناسبت نیمه شعبان جمع آوری نماییم. در ادامه مطلب مشاهده خواهید کرد طبق فاکتور های خرید اجناس لازم برای تهیه ماسک، مبلغی اضافی را که از مبلغ …

توضیحات بیشتر »

روز ارتش جمهوری اسلامی ایران مبارک باد

ارتش جمهوری اسلامی ایران، پاسداری از استقلال و تمامیت ارضی و نظام جمهوری اسلامی کشور را بر عهده دارد."نامگذاری 29 فروردین هرسال به نام روز ارتش از ابتکارات امام خمینی(ره) بود. آن هم در شرایطی که ارتش جمهوری اسلامی با کارشکنی های مختلف داخلی و خارجی روبه رو بود. این روز رو به تمامی ارتشی های عزیز و زحمت کش و فداکار، تبریک عرض میکنیم

توضیحات بیشتر »

پخش ۱۵۰۰ عدد ماسک بمناسبت نیمه شعبان

با همت و یاری خیرین عزیز توانستیم 1500 عدد ماسک بین عموم مردم شهرک باغمیشه در مبادی ورودی شهرک باغمیشه (آتش نشانی) توزیع نماییم. از تمامی عزیزانی که ما را در انجام این امر خیر چه از لحاظ مادی و چه از لحاظ معنوی همراهی کردند نهایت تشکر و قدردانی را داریم.

توضیحات بیشتر »

زندگینامه امام زمان، حضرت مهدی (عج)

درباره ماه تولد امام زمان (ع)، اختلافاتی وجود دارد؛ اما قول مشهور ماه شعبان است و بسیاری از منابع کهن شیعه نیز همین ماه را بیان کرده‌انددر عین حال برخی از منابع شیعه و سنی ماه رمضان و برخی از منابع اهل سنت ماه ربیع‌ الاول و ربیع‌ الثانی را ذکر کرده‌ اند.

توضیحات بیشتر »